Limit Güvenlik Sistemleri

kurumsal

Hakkımızda

    2010 yılında kurulmuş olan Limit Güvenlik Kamera Sistemleri firmamız İzmir Menderes'te (Cumaovası) Güvenlik Kamerası Sistemleri alanında her türlü Güvenlik Sisteminin kurulması, teknik destek hizmetleri, sistem destek hizmetleri konularında size uygun çözümler sunmaktadır.
 
      Limit Güvenlik Sistemleri; üstün kalite anlayışı ve sınırsız hizmet olanaklarıyla müşteri portföyüne her geçen gün yeni öncü firmalar ve yeni referanslar eklemeye devam etmektedir.
 
      Limit Güvenlik Sistemleri için hayati önem taşıyan üst düzeyde müşteri memnuniyeti ilkesi ile ülkemizin bilgi toplumuna artı değer katarken, satışlarımızda en uygun fiyat politikasını sunmak, montajlarımızda ise binanızın mimari yapısına uygun hareket ederek estetik görüntüyü korumak temel hedeflerimizdir.
 
      İnsana ve çevreye duyarlı iş anlayışımız, %100 müşteri memnuniyeti ilkemiz, dürüstlüğümüz ve güvenilirliğimiz, satışla bitmeyen dostluğumuz  ile sorumluluklarımızın bilincindeyiz ve prensiplerimizden asla taviz vermiyoruz.
 
      Mendereste Güvenlik Kamerası Sistemleri, İzmir Cumaovası Dijital Güvenlik Sistemleri, Menderes Elektronik Kamera Sistemleri